Новини України. 9 березня. Рідні та знайомі Юлії Тимошенко не хочуть, щоб їх використовували як піар-приводи.

Колісніченко висловився про Тимошенко

Про це в ексклюзивному коментарі сказав народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

“Люди розуміють, що їх використовують… думаю, мама (Юлії Тимошенко – Авт.) не хоче мати до цього жодного відношення, чи може є ще якась причина… Мені здається, що їй соромно. Адже це літня жінка, вона живе серед своїх близьких, знайомих, родичів, і вони всі розуміють, що відбувається. Це дійсно неприємно. Переважна більшість населення розуміє, що Тимошенко знаходиться в місцях позбавлення волі у відповідності з винесеним рішенням суду. Тому що є дійсно велика провина її перед українським суспільством”, – сказав народний депутат.

За його словами, незалежно від того, відвідують ув’язнену чи ні, галас Юлія Тимошенко все одно намагатиметься здіймати. Адже політики – це люди, для яких кожна тріска – це піар.

“Галас буде, бо це технологія піар-приводів. Незалежно від того, чи щось було, чи не було, ЗМІ мають кожного дня отримувати нову інформацію, вони не можуть писати щодня про одне і те ж… А от коли там у неї (Юлі Тимошенко – Авт.) щось у носі засвербіло, або завтра у неї аналізи калу змінилися, то тоді безумовно для засобів масової інформації є можливість сказати щось нове” – сказав Колесніченко.

У Качанівській виправній колонії Харкова сьогодні розпочалось тривале побачення Юлії Тимошенко з рідними, яке триватиме до 11 березня включно.

Як повідомили у прес-службі Державної пенітенціарної служби України, Тимошенко отримала дозвіл на довготривале побачення з родичами.

“За результатами розгляду заяви ув’язненої, керівництво Качанівської колонії №54 надало дозвіл на тривале побачення Тимошенко з матір’ю та донькою”, – йдеться у повідомленні.

За даними ЗМІ, сьогодні у колонію до Тимошенко на побачення приїхала лише її дочка Євгенія.

Джерело УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.