Новини України. 12 березня. Лідер Коаліції учасників помаранчевої революції Сергій Мельниченко, який відсидів 16 діб за розповсюдження презервативів з портретом президента Віктора Януковича, пообіцяв позбавити суддю, який виніс рішення про його арешт, суддівської мантії.

Сергій Мельниченко
Голова КУПР Сергій Мельниченко

«З понеділка писатиму заяви у всілякі інстанції: про порушення кримінальної справи за фактом винесення суддею завідомо неправосудного рішення. Суддя знав, що я інвалід 2-ї групи, і проти мене заборонено застосовувати адмінарешт. Під час судового засідання я говорив про це. Він сказав, що знає, і виніс 15 діб. Це прямий злочин. Вилізу зі шкіри, але його (суддю Шевченківського райсуду м. Києва Дмитра Мальцева – прим.) суддівської мантії лишу. Дійду до європейських інстанцій, але це так просто не залишу», – сказав Мельниченко.

Також він розповів, що, перебуваючи під арештом, погладшав.

«16 діб нічого не робити! На двір теж не дуже виходило: то дощ, то сніг, то холодно. Перечитав разів зо два Кримінальний кодекс – це моя настільна книга. Були там ще якісь газети-журнали річної давності», – сказав він.

«Умови нормальні, тарганів та комах немає. За цей час змінив п’ять камер. Чому переводили – не знаю. У кожній в середньому по п’ять – по три людини. Були й такі, що по 32 роки відсиділи. Контингент специфічний. Знали, що я «з політичної», як вони це називають. Такі речі «на уважуху», оскільки навіть у в’язницях Януковича не поважають. Як називають, то цим словом, що «спасибі жителям Донбасу», – розповів голова КУПР.

Нагадаємо, 24 лютого в Києві група громадських активістів проводила акцію по безкоштовній роздачі презервативів. На коробках з контрацептивами зображена людина, схожа на президента Віктора Януковича. Суд заарештував Мельниченко на 15 діб, однак відсидів він 16, оскільки до призначеного судом терміну додали час, протягом якого він отримував медичну допомогу.

Джерело Цензор.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.