Новини України. 24 березня. Колишній майор Мельниченко вислизнув від СБУ.

Мельниченко, швидше за все, знаходиться в Ізраїлі

Можливо, він знаходиться в Ізраїлі, але точно встановити не вдається.

Служба безпеки України припинила розслідування кримінальної справи відносно екс-майора Держохорони Миколи Мельниченка у зв’язку з тим, що не встановлено його місцезнаходження. Про це повідомив глава служби Ігор Калінін.

«У зв’язку з невстановленим місцем знаходження обвинуваченого на даний час досудове слідство у справі припинено, як це і передбачено КПК», – сказав він.

«Після затримання і видачі Мельниченка правоохоронними органами іноземних держав, де він може переховуватися, слідство буде відновлено», – повідомив глава СБУ.

Калінін нагадав, що у вересні минулого року в рамках кримінальної справи Мельниченко був оголошений в розшук за звинуваченням у розголошенні державної таємниці, підробці документів і перевищенні службових повноважень.

Шевченківський районний суд Києва виніс постанову про обрання Мельниченку запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Коментуючи офіційну інформацію Генпрокуратури про те, що колишній співробітник УДО знаходиться в Ізраїлі і ця країна не погоджується на його видачу, Калінін сказав: «Справа в тому, що з Ізраїлем немає двосторонньої угоди про екстрадицію … Саме тому він, Мельниченко, швидше за все, там і знаходиться».

Калінін зазначив, що віза в Ізраїль видається максимум на три місяці. «З моменту, коли Мельниченко був оголошений в розшук, пройшло вже більше часу. Тому він міг виїхати з Ізраїлю в іншу країну, а потім знову повернутися», – припустив він.

За матеріалами ZN.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.