Новини технологій. 7 березня. Майже 190 українських користувачів Facebook згодні віддати себе в рабство на два місяці, щоб отримати iPad 3.

iPad 3-го покоління

Про це свідчить опитування на Facebook, проведений мережею «Цитрус Дискаунт», в голосуванні якого пріняло1887 учасників.

Крім того, згідно з опитуванням, 30% українських користувачів Facebook упевнені, «що iPad 3 буде класним, але готові заплатити за нього не більше 7000 грн». Близько 25% опитаних вважають ціни на iPad свідомо високими і будуть згодні купити нову версію планшета, тільки якщо вона коштуватиме на рівні 2999 грн.

Вірних шанувальників платформи Android серед опитаних виявилося 10% – яким би чудовим не був iPad 3, змінити улюблені платформи вони не готові. Ще 12% готові заплатити за iPad 3 більше 10 000 грн.

Як повідомив директор з маркетингу мережі «Цитрус» Віктор Шолошенко, очікується, що на сьогоднішній презентації, крім iPad 3, компанія випустить також бюджетну версію планшета на 8 Gb, що дозволить їй за рахунок розвитку бюджетного сегмента збільшити свою частку на українському ринку планшетів до 50 %.

Джерело Комментарии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.