Новини України. 25 березня. Тетяна Суровицька ображена на журналістів і не бажає більше “роздавати інтерв’ю”.

Тетяна Суровицька

Через журналістів на рахунки, відкриті жінкою для порятунку дочки, майже перестали надходити пожертвування.

“Грошей мало надходить, взагалі перестали надходити майже, хтось кинув в інтернет, що не треба перераховувати. А грошей треба неміряно, це тільки початок, у дитини всі органи попалені, їй все треба замінити”, – поскаржилася Тетяна, пояснивши, що зараз все лікування фінансується фондом Рината Ахметова, а благодійні внески вона не витрачає, пише Gazeta.ua.

Пожертвування вона накопичує, так як вони ще знадобляться на подальшу реабілітацію Оксани Макар. Також, за словами Суровицької, існує 5 шахрайських рахунків.

“П’ять тисяч людей в Чечні зібрали гроші і послали, а гроші не дійшли. У мене є жінка з Чечні, власниця нафтових вишок, яка мені дзвонить, вона розповіла, що даремно перерахували. Там люди обурені. Але воно не піде на здоров’я тим, хто наживається на горі дитини. Цим вже займаються питанням”, – сказала Тетяна, підкресливши, що шахрайство розслідується “тими, кому й слід”.

Вона також розповіла виданню, що не є алкоголічкою, як це подається в пресі і її друзями є депутати Тетяна Бахтєєва та Микола Катеринчук.

“Пишуть, що я алкашка – у алкашок на “Тойотах” друзі не їздять”, – сказала Тетяна.

Тетяна Бахтєєва особисто контролює лікування, а Микола Катеринчук буде представляти її інтереси в суді по кримінальній справі.

“Тетяна Дмитрівна на Кубу повезе дитину, протез зробить. А в суді я моральний позов заявлю. Я ніколи політикою не захоплювалася, мені головне, щоб дитина жила. А вона буде жити, я з першої хвилини знала. Мене вся Україна підтримує і весь світ”, – сказала Тетяна Суровицька, мати Оксани Макар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.