Новини спорту. 22 березня. “Манчестер Сіті” з рахунком 2:1 обіграв лондонський “Челсі” в матчі 29 туру чемпіонату Англії з футболу.

манчестер сіті
"Манчестер Сіті" обіграв "Челсі"

“Челсі” відкрив рахунок у матчі на 60-й хвилині завдяки голу Гері Кейхілл. На 78-й хвилині Серхіо Агуеро зрівняв рахунок з пенальті, а ще через вісім хвилин точний удар Саміра Насрі приніс “Сіті” перемогу.

Пізно ввечері 21 березня в англійській Прем’єр-лізі відбулися ще три матчі. “Тоттенхем” зіграв внічию зі “Сток Сіті” (1:1), “Арсенал” у гостях обіграв “Евертон” (1:0), “Куїнз Парк Рейнджерс” виграв у “Ліверпуля” з рахунком 3:2.

Після 29 турів перше місце у чемпіонаті утримує “Манчестер Юнайтед” з 70 очками, “Манчестер Сіті” відстає від лідера на одне очко. “Арсенал” завдяки своїй перемозі випередив “Тоттенхем” і з 55 очками піднявся на третє місце. “Челсі”, у якого 49 очок, замикає п’ятірку лідерів.