Новини України. 23 березня. Мати Оксани Макар Тетяна Суровіцька не збирається витрачати благодійні кошти, які небайдужі українці перераховують на лікування її доньки раніше, ніж їй про це скажуть лікарі, яким зараз лікування оплачує держава і благодійні фонди.

Мати Оксани Макар запевняє, що не використовує благодійні кошти

Жінка запевняє, що не претендує на нецільове використання цих грошей, оскільки інших цілей, окрім порятунку дитини, у неї поки просто не існує, передає ТСН.

“Ось коли скажуть, що потрібно, тоді й почнемо витрачати”, – пояснила вона, додавши, що не взяла з благодійної допомоги для себе жодної гривні.

Витрачати матеріальну допомогу Суровіцька збирається на загоєння тілесних і душевних ран дитини.

“Після того, як з нею зроблять все лікарі”, – запевнила мати Оксани.

Тепер же всі надходження з карткових рахунків жінка переводить на депозит. Звичайно, так гроші будуть надійно захищені від шахраїв.

Журналісти вирішили дізнатися, хто в нашій країні контролює використання благодійних внесків і чи будуть покарані особи, руки яких піднімуться ці гроші вкрасти.

З’ясувалося, що у випадку Оксани Макар правоохоронці матимуть підстави розпочати розслідування, тільки якщо сама жертва насильства звинуватить в розтраті свою маму. Ні про який інший контроль мови бути не може.

“Якщо ми говоримо про благодійність, то благодійність не залежить від розмірів і не пов’язана з питаннями контролю”, – запевнив директор представництва банку Сергій Волков.

“Як людина розпоряджатися коштами, які вона отримала на свій картковий рахунок – розпоряджається ними на власний розсуд”, – пояснив адвокат Євген Огарков.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що на благодійні рахунки для Оксани Макар надійшло більше мільйона гривень пожертв від українців. У той же час лікарі Донецького опікового центру, де намагаються врятувати життя постраждалої від миколаївських садистів дівчині, на основі анонімності розповідають, що всі благодійні гроші Суровіцька направила на тримісячний депозит в банк, а не безпосередньо на лікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.