Новини України. 30 березня. Мама померлої Оксани Макар – Тетяна Суровіцька – вважає, що інцидент, який стався з її дочкою, може допомогти нашій країні.

Тетяна Суровіцька: моя дочка померла, але вона стала поштовхом для України!

“Так, моя дочка померла. Але вона стала поштовхом для України! Сподіваюся, що тепер хоча б половина покидьків, які роблять жахливі і шокуючі речі, будуть покарані і не зможуть відкупитися. Про Оксану говорила і говорить вся країна, люди піднялася! Це знак!”, – розповіла “Сегодня” Тетяна.

Насправді даний випадок за фактом є безпрецедентним, оскільки так активно українці, мабуть, нікого і ніколи раніше не рятували. Люди перераховували на лікування дівчини близько мільйона гривень, масово здавали кров, приносили квіти та ікони, в Миколаєві була проведена серія мітингів на підтримку Макар.

Під свій контроль ситуацію взяла глава комітету ВР з питань охорони здоров’я Тетяна Бахтєєва, лікування повністю оплатив благодійний Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України», лікарем-куратором був кращий опіковий спеціаліст країни Еміль Фісталь, справа перебуває на столі у президента Віктора Януковича.

Як повідомлялося, вчора в Донецькому опіковому центрі померла жертва ґвалтівників, 18-річна Оксана Макар. У неї розвинулося легенева кровотеча. Її вдалося зупинити, але не витримало і зупинилося серце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.