Новини світу. 6 березня. Мережу магазинів молодіжного одягу Madhouse звинуватили в сексизмі через те, що на ярличках з інструкціями покупцям пропонується, серед іншого, віддавати прати одяг жінкам, оскільки це “їхня робота”.

"Або просто віддайте їх своїй жінці. Це її робота"

Зокрема, з критикою на компанію обрушилися сотні користувачів соціальної мережі Twitter, які назвали подібні інструкції “ганебними”.

Невдоволення користувачів викликав ярличок на чоловічих брюках, куплених в одному з магазинів Madhouse. На ярлику з інструкціями споживачам пропонується прати штани в теплій воді, разом з речами схожого кольору, не відбілювати і гладити при середній температурі. “Або просто віддайте їх своїй жінці. Це її робота”, – свідчить друга частина інструкції.

У самій компанії ніяк не прокоментували критику з боку інтернет-співтовариства. У той же час частина користувачів Twitter висловила подив, чому людей обурив прояв гумору з боку Madhouse.

Раніше інші компанії не раз піддавалися критиці за сексизм. Восени 2011 року виробник футболок Topman був змушений принести вибачення покупцям за серію футболок з написами, що принижують жінок. Так, на одній з футболок був напис: “Прекрасна нова дівчина. Якої вона породи?”. У лютому поточного року обурення викликали бейсболки до Дня святого Патрика, де експлуатується образ п’яниці-ірландця.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.