Новини світу. 22 березня. Американська співачка, режисер і письменниця Мадонна заявила, що має намір висловитися на майбутньому концерті у Санкт-Петербурзі проти прийнятого тамтешнім муніципалітетом закону “про пропаганду гомосексуалізму”.

мадонна
Мадонна висловить свою думку щодо гомосексуалістів Росії

“Я борець за свободу. Мої концерти, мої пісні, моя робота, моє мистецтво… Все присвячено свободі вираження. Свободі вибору, свободі висловлювання, свободі мистецтва”, – пише співачка в Facebook.

“Я прибуду до Петербурга, щоб сказати своє слово на захист гомосексуалістів, підтримати їх і надати сили духу всім тим, хто відчуває себе пригнобленим”, – пообіцяла Мадонна.

“Я не тікаю від виклику. Я висловлю під час мого концерту все, що думаю щодо цього сміхотворного прояву дикості”, – пообіцяла співачка.

Раніше активісти ЛГБТ-руху в Росії звернулися до держав Європейського союзу, США, Канади, Австралії, Франції та Німеччини з вимогою ввести заборону на в’їзд до своїх країн авторів закону “про заборону пропаганди гомосексуалізму і педофілії” депутат-єдинороса законодавчих зборів Петербурга Віталія Милонова та губернатора Георгія Полтавченко.

Джерело gazeta.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.