Новини світу. 21 березня. Олександр Лукашенко в інтерв’ю російській телекомпанії Russia Today заявив, що найбільше співчуває батькам розстріляних у справі про теракти.

Любовь Ковалева

Але допомогти їм не може. Найскладніше для нього – це підписати відповідний указ про непомилування. Олександр Лукашенко додав, що за час свого керівництва країною помилував тільки одну людину. Мати Владислава Ковальова, одного з розстріляних, назвала висловлювання Лукашенка цинізмом. За словами Любові Ковальової, їй не потрібні ці слова.

Але вона буде звертатися до Лукашенка, щоб віддав їй тіло сина:

“Коли Лукашенко підписував указ вбити мого сина, він прекрасно знав, що мій син не винен і чути з його уст слова співчуття – це блюзнірство. Єдине, про що я його прошу, нехай віддасть мені сина. Його співчуття не потрібні”, – каже мати страченого Ковальова.

Любов Ковальова каже, що суд не можна назвати прозорим і справедливим. “Процес проходив за сценарієм. Вина Дмитра Коновалова та Владислава Ковальова не була доведена. Численні експертизи підтверджували їх непричетність до вибухів. Але це не було враховано», – вважає Любов Ковальова.

Джерело Хартыя’97 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.