Новини спорту. 24 березня. Англійська футбольна команда “Віл пауер” стала володаркою абсолютного рекорду результативності в рамках одного зіграного матчу.

Подібного казусу історія англійського футболу ще не знала

Вона здобула перемогу над командою “Нова-2010” з немислимим рахунком 58:0. Подібного казусу історія англійського футболу ще не знала.

Цей історичний поєдинок відбувся ще минулої неділі на домашньому для “Віл пауер” футбольному полі в приморському місті Торкі в рамках розіграшу Недільної ліги Торбея (Торбей – назва морської затоки і унітарної одиниці, що об’єднує три міста в графстві Девон на чолі з Торкі). Із самої назви ліги зрозуміло, що матчі в цьому дивізіоні аматорського футболу проводяться по неділях.

Причина настільки нищівної поразки для “Нова-2010” криється в тому, що кожному футболістів команди довелося грати за двох, оскільки їх було всього п’ятеро. Правда, їм вдалося в терміновому порядку прийняти до своїх лав ще чотирьох незнайомців, але їх присутність на полі майже не відчувалася.

На перерву команди пішли за рахунку «всього» 20:00, відповідно у другій половині зустрічі “Нова-2010” через накопичену втому пропустила 38 м’ячів. Коли рахунок став 50:0, то гравці-невдахи попросили арбітра пощадити їх і зупинити гру. Але останній пригрозив штрафом за передчасний відхід з поля і змусив дограти матч до кінця.

Треба сказати, що “Віл пауер” також вийшла на матч в неповному складі, граючи вдесятьох і маючи, таким чином, лише на одного футболіста більше, ніж їхні суперники. Особливого успіху у переможців домоглися брати Роббі і Стюарт Баукера, які забили 28 м’ячів.

За матеріалами ИТАР-ТАСС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.