Новини України. 12 березня. Луцька міськрада рішенням сесії визнала неприпустимим розміщувати привітання або рекламу на білбордах від мера, губернатора, різних політиків і навіть глави держави.

Луцьку не потрібні привітання Януковича

Більшість депутатів переконані, ці поздоровлення не носять соціального характеру, отже, за будь-яку рекламу треба платити.

“В останні роки стало популярним за кошти місцевого бюджету вітати мешканців з різними святами. Взагалі привітання українців – це популяризація своєї особистості, це спроба здобути перемогу на посаді, або здобути перемогу партії, яку представляє ця особа, ніяк інакше”, – розповів депутат Луцької міськради Андрій Осипов.

Депутати підрахували: заборонивши безкоштовну рекламу чиновників на білбордах, щорічно в місцевий бюджет вдасться заощадити 20 000 гривень. Сума для міста незначна, але ці гроші можна направити на більш важливі цілі.

Чиновники з таким рішенням категорично не згодні. Кажуть, відмовитися від поздоровлень громади з нагоди найважливіших свят держави – це підрив авторитету перших осіб міста, області та країни. А звинувачення в політичній рекламі відкидають.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.