Новини України. 5 березня. Засуджений до чотирьох років позбавлення волі колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко бачить три сценарії подальшого розвитку України.

Юрій Луценко висловив думку щодо долі України

«Перший: єдиний список «Батьківщини», «Фронту змін» і партії УДАР плюс союзницька «Свобода» дає упевнену перемогу; вимога формування нового уряду, а після конфронтації з адміністрацією президента – і дострокові президентські вибори», – сказав Луценко.

Другий сценрій, за його словами виглядає так: «Роздрібнений похід «Батьківщини», «Фронту змін», партії УДАР і «Свободи» дає непереконливу перемогу опозиції; маневри «політпростітуток», формування так званого коаліційного уряду, консервуючого нинішню мафіозну сутність влади до 2015 року».

«Третій: під приводом рішення Конституційного суду про неможливість одночасного висування кандидатів у депутати за списком і по округу Партія регіонів повертає до закону про вибори норму про зняття кандидатів підконтрольними їй виборчкомами, що означає відмову від виборів і перехід до фактичного призначенням депутатів. Це призводить до бойкоту з боку опозиції, акцій громадянської непокори з непередбачуваними наслідками для України як незалежної держави», – додав Луценко.

«При всіх трьох варіантах я бачу очевидну перемогу кандидата від опозиції над Януковичем. Єдине, що його оточення може вибрати, – це визнати свою поразку, з Майданом або без», – підсумував Луценко.

Як повідомлялося раніше, Президент України Віктор Янукович на початку наступного пленарного тижня Верховної Ради України, яка пройде з 13 по 16 березня, планує провести зустріч з керівниками депутатських фракцій, в тому числі й опозиційних.

Джерело Цензор.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.