Новини України. 22 березня. Сьогодні зранку на Лук’янівський ринок приїхали бойовики з метою захопити ятки підприємців.

До цього проблеми виникали на ринках "Лісовий" і "Юність"

Про це повідомили у громадській організації “Одне питання”.

“Підприємці закрилися на території, укріпили ворота – але рейдери в чорних шапочках і масках намагаються виламати огорожу. З хвилини на хвилину розпочнеться масова бійка між підприємцями-риночниками та великою групою штурмовиків”, – повідомили очевидці штурму ринку.

Бойовиків нібито привезли представники ВАТ “Квіткова галявина”, які назвали себе новими керівниками ринку і наказали торговцям покинути територію.

За словами голови ГО “Одне питання” Діани Дрижакової, підприємцям показують документи про те, що саме вони є новими власниками.

“Але у цих документах є один нюанс. Історія така. Шевченківська адміністрація прийняла рішення про проведення аукціону і продажу майна комплексу ринку 25 червня 2009 року, але право власності на ринок адміністрація отримала лише у січні 2010-го. Тобто, вона продавала майно, яке тоді не було її власністю. На той момент усі договори були в ВАТ “Лук’янівський ринок”, – сказала Дрижакова.

Вона додала, що усі договори оренди торгових площ у підприємців дійсні до 2014 року.

Як відомо, це не перша історія з захопленнм столичного ринку. До цього проблеми виникали на ринках “Лісовий” і “Юність”.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.