Новини політики. 19 березня. Президент України Віктор Янукович на даний момент ветував 89 законів, прийнятих Верховною Радою (ВР) України.

Янукович ветує закони Кабміну

Про це в ході погоджувальної ради ВР заявив спікер ВР Володимир Литвин, передає Цензор.НЕТ.

“Пропонується включити до порядку денного цього тижня 96 питань, більшість з них – перехідні з минулого тижня… Значний пакет – це закони, які Президент ветував”, – сказав він.

Литвин підкреслив, що “Президент ветував, в цілому, 89 законів, третина з них – закони, ініційовані Кабінетом міністрів України. А якщо проаналізувати проекти законів, в тому числі, які вносили депутати, то кожен другий закон – фактично у нас урядовий закон. І я прошу Сергія Леонідовича Тігіпка, депутатів, враховувати це”.

Варто відзначити також, що спікер ВР не уточнив, за який період Президентом було ветовано 89 законів.

Литвин вважає, що “потрібно брати відповідальність за те, які приймаються рішення з порушенням Конституції. Тому в парламент повертаються закони, що порушують Конституцію. Це необхідно запобігти”, – заявив спікер.

Крім того, віце-прем’єр-міністр міністр соціальної політики Сергій Тігіпко заявив, що Кабмін проведе аналіз причин ветування розроблених ним законопроектів.

“Ми зробимо аналіз якості законопроектів, які вносив Кабмін і спробуємо розібратися в причинах. Дійсно, проблеми Кабміну, коли законопроекти вносилися в ВР а потім Президент їх ветував, ми проведемо такий аналіз і надамо результат”, – сказав Тігіпко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.