Новини України. 6 березня. Голова Верховної Ради Володимир Литвин закликає разом працювати над тим, щоб жінки не були самотніми.

Володимир Литвин
Литвин хоче оточити увагою кожну жінку

Про це він заявив в понеділок під час візиту в Баранівці, що на Житомирщині, повідомляється на офіційному сайті парламенту.

Необхідно, щоб кожна жінка не була самотньою, зазначив Литвин.

За його словами, “необхідно підтримати, оточити увагою тих жінок, які в силу різних життєвих обставин залишилися наодинці зі своїми проблемами”.

“Всі ми повинні разом працювати в цьому плані”, – додав він.

Вітаючи жінок зі святом 8 березня, Литвин зазначив, що це свято “повинно бути хоча б років п’ять 365 раз на рік”.

Разом з тим депутат Ірина Геращенко на своєму Facebook повідомила, що спікер парламенту в особистій телефонній розмові приніс вибачення за свої слова про те, що “жінка стоїть на нижчому щаблі”.

“Володимир Михайлович зазначив, що його інтерв’ю було спотворено і неправильно сприйнято, що навпаки, він говорив про те, що потрібно ламати суспільні стереотипи щодо присутності жінок у політиці і не пояснювати відсутність жінок в політиці якимись історичними чи іншими передумовами”, – зазначила Геращенко.

За її словами, Литвин вибачився також перед іншими жінками-депутатами.

“Погодився з тим, що і сам як голова ВР повинен жорстко реагувати на будь-які дискримінаційні заяви щодо жінок в політиці. Каже, що підготував статтю про необхідність активного залучення жінок в політику, де буде викладена його справжня позиція”, – зазначила вона.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.