Новини світу. 20 березня. Колишній лікар поп-короля Конрад Мюррей звинуватив в’язницю, де він відбуває термін за ненавмисне вбивство Джексона, в поганих умовах утримання в’язнів.

Конрад Мюррей каже, що схуд на 14 кг через погану їжу

59-річний Конрад Мюррей заявив про своє тяжке становище: за час перебування за ґратами він схуд на 14 кілограм через погану їжі.

За словами засудженого, вода у в’язниці непридатна для пиття через неприємний запах. Більше того, кілька місяців тому вона стала причиною дизентирії, яку переніс колишній кардіолог.

“Їжа у в’язниці ще гірша від води. Я змушений платити по 4 долари за консервованого тунця, схожого за смаком на котячий корм”, – стверджує Мюррей.

Колишній лікар Джексона подав вже кілька прохань про перегляд вироку, стверджуючи, що його здоров’я знаходиться під загрозою.

Представник судового департаменту Лос-Анджелеса відкинув звинувачення на адресу в’язниці, стверджуючи, що всі ув’язнені отримують виключно здорову їжу.

Нагадаємо, у листопаді 2011 року Конрада Мюррея засудили до 4 років тюремного ув’язнення за ненавмисне вбивство свого пацієнта.

Медика звинуватили в тому, що в ніч на 25 червня 2009 року він залишив співака одного, в результаті чого Джексон зловживав сильнодіючим знеболюючим – пропофолом – і помер.

За матеріалами Life News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.