Новини спорту. 14 березня. Відео. Мюнхенська “Баварія” довела, що випадково програла перший матч “Базелю” в Лізі чемпіонів, розгромивши швейцарців 7:0 на “Альянц Арені”.

"Баварія" розгромила вдома "Базель"

Перший гол для німців забив Роббен на 11-ій хвилині, а перший тайм “Баварія” виграла вже з рахунком 3:0.

Вже в другому таймі мюнхенці познущалися з футболістів “Базеля”, тренер, якого був впевнений, що його команді не “навішають” більше 2 голів.

Наставник швейцарців Хайко Фогель сподівався, що його підопічні зможуть зламати хід гри по перерві, проте замість цього вони дозволили “Баварії” стати співавторами рекордної для плей-офф Ліги чемпіонів перемоги.

“Це був справжній спектакль у виконанні мюнхенців.. У нас нічого не виходило, натомість у них виходило все. “Баварія” продемонструвала, що вона всерйоз націлена виграти Лігу в цьому році”, – сказав після матчу нападник “Базеля” Штеллер.