Новини спорту. 15 березня. Відео. “Челсі” доводить, що виходить з кризи і виграє матч-відповідь 1/8 Ліги чемпіонів проти “Наполі” 4:1.

Челсі
"Челсі" виходить в 1/4 Ліги чемпіонів

Аристократи здобули вольову перемогу на “Стемфорд Брідж” і продовжують боротьбу в ЛЧ.

“Челсі” першими вийшли вперед, виграючи 2:0 вже на початку другого тайму. Проте “Наполі” зміг скоротити рахунок. З результатом 2:1 італійці проходили в 1/4 Ліги чемпіонів. Лондонців врятувало пенальті, яке на 75-ій хвилині реалізував Лемпард.

Вже у додатковому часі, на 105-ій хвилині “Челсі” забиває ще один гол і забезпечує собі 1/4 Ліги чемпіонів.

“Ми перебували в тяжкому становищі перед повторною зустріччю. Ми знали, що перед нами стоїть складне завдання. Нашу гру можна назвати славетною. Це стосується всього колективу, а не тільки досвідчених гравців, які звикли до таких поєдинків”, – сказав після матчу наставник “Челсі” Роберто Ді Матео.

“Я вже переживав великі перемоги, але ця, ймовірно, ввійде в історію клубу. Гравці виконали свою роботу, вони проявили свою пристрасть і повагу до команди і до вболівальників. Це дасть нам великий поштовх на залишок сезону”, – додав він.

Ді Матео зауважив важливість того, що гол “Наполі” психологічно не зламав його підопічних.

Челсі – Наполі 4:1

Голи: Дрогба, 28, Террі, 48, Лемпард, 75 (з пенальті), Іванович, 105 – Інлер, 55

“Челсі”: Чех, Іванович, Луїс, Террі (Босінгва, 98), Коул, Лемпард, Ессьєн, Рамірес, Дрогба, Старрідж (​​Торрес, 63), Мата (Малуда, 95)

“Наполі”: Де Санктіс, Ароніка (Варгас, 111), Суніга, Каннаваро, Кампаньяро, Маджо (Доссена, 36), Гаргано, Інлер, Гамшик (Пандєв, 106), Лавессі, Кавані