Новини політики. 5 березня. Через 20 років після розпаду Радянського Союзу у громадян Росії залишається психологічна травма з приводу втрати Севастополя.

Для росіян втрата Севастополя - психологічна травма

Про це на прес-конференції в Києві заявив український політолог Володимир Фесенко, передає НР.

На його думку, питання Севастополя може підніматися під час нового президентського терміну Володимира Путіна, хоча «Севастополь – де-юре територія України, ніякого юридичного відношення до РФ не має».

«Претензій прямих не буде, а будуть опосередковані і, я б сказав, такі романтичні ностальгічні спогади про російський Севастополь. У РФ це не забувають. Для них це психологічна травма», – сказав Фесенко.

Як приклад він навів досвід спілкування з російськими експертами під час поїздок до Москви. Фесенко стверджує, що і на початку 90-х, і сьогодні тема Севастополя залишається актуальною для жителів РФ.

«Вже минуло 20 років, але кожен другий росіянин питає – коли віддасте наш Севастополь? Це частина російської ментальності», – сказав український політолог.

«Нам до цього слід ставитися досить толерантно», – додав Фесенко, зазначивши, що перегляд кордонів України не може сприйматися серйозно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.