Новини України. 19 березня. У Верховній Раді заговорили про повернення покарання у вигляді смертної кари, а також про довічне ув’язнення.

Комуністи хочуть повернути смертну кару

Парламентська фракція Комуністичної партії України пропонує цього тижня розглянути у Верховній Раді законопроект про введення смертної кари в Україні.
Про це під час Погоджувальної ради 19 березня заявив лідер КПУ Петро Симоненко.

Він зазначив, що останнім часом дуже велика кількість громадян України звертається до нього з такою пропозицією.

«Більшість виборців, з якими я зустрічався, вимагають, щоб було вирішено питання введення смертної кари в Україні», – сказав він.

У свою чергу, голова Верховної Ради Володимир Литвин повідомив, що, крім цього законопроекту, також був зареєстрований законопроект про введення довічного ув’язнення за умисне вбивство, внесений депутатом від Партії регіонів Василем Кисельовим.

У той же час, представники Юридичного управління ВР відзначили, що щодо введення смертної кари є рішення Конституційного Суду, згідно з яким смертна кара є неконституційною. У зв’язку з цим, прийняття закону про введення смертної кари буде визнано КС неконституційним.

Тоді Литвин звернувся до парламентських комітетів з проханням знайти таке рішення з цього приводу, яке б згодом Конституційним Судом не було поставлено під сумнів.

Джерело Зеркало недели 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.