Новини технологій. 22 березня. Компанія Samsung звинуватила соцмережа “ВКонтакте” в порушенні принципів ділової етики і нанесенні шкоди своєму іміджу.

Вконтакте
Samsung пригрозила "Вконтакті" санкціями

У зв’язку з цим корейський виробник залишає за собою право вжити “подальші кроки” для захисту своїх прав, в тому числі і юридичного характеру.

Компанія відзначає, що в 2011 році отримала від “ВКонтакте” запит про можливість передустановки офіційного клієнта соцмережі для платформи Android на пристрої Samsung, які  поставляються до Росії . У відповідь на це корейська компанія запропонувала “ВКонтакте” розробити кілька додатків, в тому числі для платформи bada. Остання використовується в частині смартфонів Samsung.

Проте “ВКонтакте” відмовилася від такої пропозиції.

21 березня заступник генерального директора “ВКонтакте” Ілля Перекопський опублікував лист, в якому звинуватив російське представництво Samsung у висновку сумнівних контрактів. За його словами, компанія сама звернулася до соціальної мережі з пропозицією встановлювати на смартфони на базі Android офіційний клієнт “ВКонтакте”, проте пізніше відмовилася від цих планів і вирішила розробити власний додаток.

При цьому підрядником для розробки програми Samsung вибрала компанію i-Free, з якою у “ВКонтакте” був невдалий досвід співробітництва (Перекопський зазначав, що соцмережа зіткнулася з корупцією та обманом). Крім того, в листі було наведено скріншоти програми, розробленої на замовлення Samsung, в якому була присутня вкладка з іграми від i-Free. Перекопський припустив, що мобільний розробник вирішив використовувати бренд “ВКонтакте” для “розкрутки” власних продуктів.

“ВКонтакте” випустила безкоштовні офіційні додатки для платформ iOS, Android, Windows Phone 7 і Symbian. Крім того, доступна мобільна версія сайту. У березні 2012 року соцмережа запустила конкурс на розробку програми для обміну миттєвими повідомленнями на iPhone. Призовий фонд змагання становить п’ять мільйонів рублів.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.