Новини технологій. 27 березня. Австралійська комісія з захисту прав споживача звинуватила Apple в недостовірній рекламі нового iPad.

Реклама Apple в Австралії містила неправду

Регулятор заявив, що звернеться до федерального суду, щоб змусити компанію змінити інформацію в рекламі планшета на достовірну і відшкодувати збиток обдуреним покупцям.

Реклама Apple iPad з Wi-Fi і 4G стверджує, що покупці можуть підключитися до мобільної мережі передачі даних 4G за допомогою SIM-карти, проте це не так. В Австралії діє тільки одна мережа 4G, що належить телекомунікаційній компанії Telstra, але вона працює на частоті 1800 МГц і не може бути підключена до iPad, який приймає 4G-мережі, що працюють на частотах 700 МГц і 2100 МГц.

Конкурент Telstra, компанія Optus, також збирається запустити мережу 4G в Австралії, однак, бездротовий Інтернет четвертого покоління з необхідною для роботи iPad частотою з’явиться в країні не раніше 2015 року.

Австралія є невеликим, але, тим не менш, ключовим ринком для Apple. Компанія в грудні намагалася пролобіювати судову заборону на продаж в Австралії пристроїв лінійки Galaxy корейського виробника Samsung, що є його основним конкурентом на ринку смартфонів і планшетів, проте їй це не вдалося.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.