Новини світу. 19 березня. У Нідерландах колишній священик і чинний експерт з питань сексу відкрив магазин інтимних товарів, орієнтований на релігійних покупців.

Скіншот сайту

На думку власника магазину, колишнього пастора Марка Ангенента, секс-шоп покликаний допомогти християнам побороти почуття провини і сорому, а також усвідомити, що віруючі не повинні соромитися відкрито обговорювати тему сексу. “Сексуальність повинна бути відкритою темою для представників християнської громади”, – зазначив Ангенент.

На сайті під назвою Liefdestuin (“Сад любові”) відвідувачі зможуть не тільки замовити інтимні товари в спеціальних, “цнотливо” оформлених упаковках, а й ознайомитися з навчальними і пізнавальними матеріалами. При цьому Liefdestuin повністю позбавлений еротичних і порнографічних зображень і текстових матеріалів.

Марк Ангенент заявив, що деякі з відвідувачів сайту вже оформили замовлення на доставку товарів з секс-шопа для віруючих. При цьому у проекту колишнього пастора знайшлися і критики, які назвали відкриття магазину образливим.

Liefdestuin став не першим магазином товарів інтимного характеру, розрахованим на віруючих. Так, наприклад, в тих же Нідерландах в 2010 році з’явився секс-шоп для мусульманських пар.

Джерело Лента.ру 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.