Новини України. 6 березня. Відео. Активістка FEMEN Олександра Шевченко побилася з “регіоналом” Вадимом Колесніченком в прямому ефірі “Першого національного”.

Колесніченко показав своє вміння обзиватися і захищатися

Учасниці руху надали слово в кінці програми. Олександра Шевченко розповіла про маячню, яку “несуть” в програмі всі політики і закликала людей виходити на Майдан, оскільки опинимося в “дупі”.

Народний депутат Вадим Колесніченко вирішив обізвати активістку FEMEN проститукою. Олександрі це не сподобалося і вона накинулася на Колесніченка. Водночас нардеп не перестав хамити.

“Навіщо нам повії, які ганьблять Україну. Слухай, баба, вали звідси. П’яна чи що?”, – сказав Колесніченко.

“До українок я ставлюся добре, але до гидоти, яка таке творить… Хвора, п’яна баба”, – продовжив народний депутат.

Водночас сайт організації “Русскоязычная Украина”, главою якого є Вадим Колесніченко, “похвалилася”, що нардеп “поставив на місце FEMEN“.

“Телеведучий Савік Шустер надав слово Шевченко для того, щоб розповісти про акцію руху під час виборів президента Росії в неділю. Натомість Шевченко заявила, що всі політики повинні покинути студію, тому що вони ганьблять Україну і накинулася на Колесніченка, який назвав “ганьбою” саме її. Вадим Колесніченко спробував відповісти на образи активістки, назвавши її “повією” і “п’яною бабою”. Через кілька хвилин охорона телестудії вивела Шевченко”, – пояснили ситуацію в організації “регіонала” Колесніченка.

ВІДЕО

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.