Новини політики. 6 березня. Народний депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко назвав Femen убогим комерційним проектом по розвалу держави.

Вадим Колесніченко, регіонал
Колесніченко: їм гарантовані ефіри кращих каналів, прайм-тайми на шоу

«Потрібно розуміти, що Femen – це просто убогий комерційний проект. Добре доглянуті дівчатка з «відомим минулим» відпрацьовують політичні цілі, які їм вказують замовники. При цьому вони у відкриту заробляють гроші – відкрили інтернет-магазин «Феменшоп», де під слоганом «Потримай за сиськи» торгують різним «товаром».

«Чим більше скандалів, тим більше грошей»!? Їм гарантовані ефіри кращих каналів, прайм-тайми на шоу. Саме на ці ефіри, на які ніколи не пробитися багатодітній матері або порядній дівчині з благодійним соціальним проектом», – написав депутат.

«Мета даного комерційного проекту – шляхом маргіналізації соціальних відносин розхитати і розвалити державу, деморалізувати суспільство. Для досягнення цих цілей Femen і подібні їм структури використовуються як пішаки, яких потім просто зметуть з дошки і забудуть. Українське суспільство досить консервативне для того, щоб не дозволяти жодному маргінальному політику бути успішним – і цьому є маса прикладів», вважає Колесніченко.

Політик вважає, що збиток, нанесений Femen суспільству і державі, величезний. «Подумайте, як «завдяки» Femen виглядають Україна і українські жінки в очах цивілізованого світу – готові оголитися в будь-який момент в публічному місці, розпусні і розпущені, вульгарні, цинічні, агресивні, без елементарних «гальм» і мінімальних норм моралі», – зазначив він.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.