Новини світу. 27 березня. Сирійський уряд погодився виконати план спецпосланця ООН Кофі Аннана, спрямований на припинення насильства в цій країні.

Аннан переконав Дамаск

Про це повідомив представник колишнього генерального секретаря ООН Ахмед Фаузі.

Сирійський уряд написав спецпредставникові Кофі Аннану, що згідний на виконання плану з шести пунктів, який був схвалений Радою безпеки Організації Об’єднаних Націй”, – заявив Фаузі.

За словами представника екс-генсека ООН, Кофі Аннан розглядає це як важливий перший крок на шляху, який може привести до кінця насильства і кровопролиття, надати допомогу стражденним і створити сприятливі умови для політичного діалогу, щоб здійснювати законні надії сирійського народу.

У листі сирійському уряду Кофі Аннан, який зараз знаходиться в Китаї, щоб заручитися підтримкою Пекіна, закликав Дамаск негайно почати виконувати свої зобов’язання.

Сирія прийняла шість пунктів плану мирного врегулювання, запропоновані Кофі Аннаном за підтримки Ради Безпеки ООН.

У Сирії вже більше року не припиняються антиурядові протести. Щодня надходять повідомлення про загибель людей – як мирних громадян, так і співробітників силових структур. За даними ООН, загальне число жертв в країні перевищило 5,4 тисячі осіб.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.