Новини спорту. 4 березня. Чемпіон світу за версіями WBA, WBO та IBF витратив на перемогу над черговим суперником мінімум зусиль – занадто великою була різниця в рівні боксерів.

Кличко отримав "легку" перемогу

Володимир Кличко не залишив шансів Жану-Марку Мормеку у поєдинку, де українець відстоював свої чемпіонські пояси. Виправдалися прогнози всіх фахівців, що були впевнені у перемозі Кличка, при чому, як і зазначала більшість з них, перемога була здобута нокаутом у одному з перших раундів.

Цим раундом виявився четвертий, але, відверто кажучи, фініш для Мормека міг відбутися і в будь-якій з попередніх 3-хвилинок. У першому француз одразу почав пірнати під ліву, клінчувати та притискатися до Володимира. Суддя роз’єднував їх, але француз все одно йшов головою вперед, перевага Кличка була незаперечною.

В другому раунді пролунав перший “офіційний” дзвоник. Кілька прицільних “пострілів” Володимира, і нарешті перший нокдаун – в середині раунду пройшла “двійка” з акцентом на удар з правої. До кінця раунду Володимир пресингує, але добити Мормека не вдається.

У третьому раунді Володимир традиційно знайшов слабкі місця в захисті суперника, лівим джебом, той відповідає ударами в корпус, але вони не справляють враження на Кличка. Наприкінці раунду Мормек впав під вагою чемпіона, котрий виконав лівий боковий та за інерцією продовжив рух тілом.

У четвертому раунді вистачило лише трьох ударів і нокаут.

ВІДЕО

Джерело Чемпіон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.