Новини світу. 29 березня. Агентство у справах спорту і фізичної культури Казахстану збирається боротися з “неправильними” гімнами в пошукових системах.

Влада Казахстану почистить пошуковики

На думку заступника голови агентства Ільсіяра Каганатова, необхідно домогтися того, щоб на запит “гімн” в пошуковій видачі виводився тільки справжній гімн держави. Інших гімнів в результатах пошуку взагалі не повинно бути, зазначив чиновник.

За його словами, рішення цього питання лежить в компетенції міністерства транспорту і комунікацій і міністерства культури та інформації Казахстану.

Таке рішення керівництво Казахстану прийняло після інциденту на чемпіонаті світу зі стрільби, що проходив у Кувейті. Тоді під час церемонії нагородження замість офіційного гімну Казахстану прозвучала його пародійна версія з фільму “Борат”. У пісні англійською мовою співається про “найбільшу країну” і “найчистіших повій”.

Пізніше стало відомо, що організатори змагань скачали пародійну композицію з інтернету. Кувейт вибачився за інцидент. У Казахстані вирішили уточнити правила, що стосуються виконання гімну на спортивних заходах.

ВІДЕО

За матеріалами bnews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.