Новини України. 11 березня. Голови Української греко-католицької церкви та Римо-католицької церкви звернулися до Верховної Ради України із закликом змінити законодавство і заборонити в Україні аборти.

Церква просить заборонити аборти

Як повідомив під час зустрічі з молоддю в Тернополі глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук, зумовив таке звернення тим, що в Україні в середньому в рік внаслідок абортів гине 2 млн. ненароджених дітей.

«Я, коли був викладачем морального богослов’я, досліджував зі своїми студентами феномен аборту в Україні. Речі жахливі. За 20 років незалежної України ми свідомо і добровільно вбили 40 млн. дітей. Тобто, за цей час перестала існувати така нація, як українці – 40 мільйонів. На тлі цієї цифри діти, що народилися за 20 років, – це вцілілі, це ті, яких випадково минула вбивча рука батьків », – сказав Шевчук.

Він також зазначив, що аборти не можна розглядати тільки в площині «жінка-лікар».

«Прийнято вважати, що питання аборту – це тільки гріх жінки. Але насправді гріх аборту зачіпає ціле суспільство. Не тільки жінка винна, але і її чоловік, її мама чи батько, які жінку до цього примушують, члени сім’ї, які не захотіли прийняти це життя. Лікар, який це зробив, зазнає душевні тортури, це потім відбивається на його відносинах зі своїми дітьми», – зазначив глава УГКЦ.

На його думку, аборти в Україні треба було вже давно заборонити.

«Ви не знайдете лікаря-гінеколога, який скаже, що аборт – це добре для здоров’я і приносить користь жінці. Але при цьому аборт у нас досі дозволяється. Більше того, Україна перетворилася на місце вбивства дітей з Європи, приїжджають до нас з Польщі, з інших країн, де робити аборт заборонено робити, і це вбивство виконують тут. Наша земля й так полита кров’ю, але скільки її проливається сьогодні через цей гріх – це просто жахливо. І це зло шкодить всьому суспільству», – підкреслює Шевчук.

«Але якщо б у Верховній Раді були свідомі борці за людське життя, то у нас би вже давно були прийняті відповідні закони», – зауважив Шевчук.

Джерело Комментарии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.