Новини України. 30 березня. Роботи українських художників продали на аукціоні Bonhams у Лондоні.

Українці вперше продали свої картини в секції "Сучасне мистецтво"

Робота українського живописця, лауреата Шевченківської премії – 2012, Анатолія Криволапа “Сутінки” (2003) увійшла в ТОП-10 найдорожчих лотів березневих торгів будинку Bonhams. Картину продали за $38 000, інформує ART-AGENT UKR Gallery.

Роботу іншого українського художника – “Q Warhol” (2009) Вінні Реунова – купили за $10 000.

Анатолій Криволап і Вінні Реунов стали першими українськими художниками, представленими на аукціоні Bonhams в секції “Сучасне мистецтво” – раніше роботи українців можна було помітити лише на торгах Bonhams “Російське мистецтво”.

Топ-лотом торгів Contemporary Two стала акварель Герхарда Ріхтера “Без назви” (1985 р.), продана за $213 000. За одну з версій знаменитої картини “Знак Долара” Енді Ворхола (1981-82 рр..) заплатили $71 000. Прінт Деміана Херста “Велика Любов” (2010) пішов з молотка за $44 000.

Загальна виручка аукціону Contemporary Two будинку Bonhams в Лондоні склала близько $1 400 000.

Нагадаємо, що в жовтні 2011 р. на аукціоні Phillips de Pury & Co в Лондоні картина Анатолія Криволапа “Кінь. Ніч “ вдруге встановила офіційний світовий рекорд продажів для українського сучасного мистецтва – $124 400.

29 березня 2012 в Лондоні, в головній штаб-квартирі аукціонного дому Bonhams на Нью-Бонд Стріт, відбулися перші в цьому сезоні торги сучасного мистецтва. На торгах Contemporary Two представили 124 лоти – сучасний живопис і фотографія, графіка і арт-об’єкти, інсталяції та концептуальні меблі.

Аукціонний дім Bonhams, заснований в 1793 р., є одним з найстаріших і найбільших в Британії. З кінця XVIII століття Bonhams спеціалізувався на продажу предметів старовини, колекційних артефактів і творів класичного мистецтва. У різний час, на торгах Bonhams було продано: колекція меблів з Букінгемського палацу, предмети інтер’єру готелю Савой, спортивний Мерседес-Бенц 1929 р., піаніно Елтона Джона, робота найдорожчої жінки-художниці Наталії Гончарової і багато іншого.

Contemporary Two – це треті за рахунком торги сучасного мистецтва в 200-річній історії будинку.

Нагадаємо, в вересні 2011 року твори українських художників продали на аукціоні Christie’s.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.