Новини України. 27 березня. Генерального секретаря “Інтерполу” та Уряд Італії просять звернути увагу на очевидну політичну вмотивованість кримінального переслідування Арсена Авакова та звільнити його.

"Батьківщина" просить звільнити Авакова

Про пише керівництво партії “Батьківщина” в листі до Італії та Інтерполу.

У листах наголошується, що екс-губернатора Харківської області та керівника Харківської обласної партійної організації “Батьківщини” Арсена Авакова, “як і Юлію Тимошенко, Юрія Луценка та багатьох інших опозиційних лідерів, обвинувачено за сумнозвісною статтею 365 Кримінального Кодексу України — перевищення влади та службових повноважень”.

“Ця неконкретна стаття КК України… використовується нинішньою українською владою для здійснення репресій проти політичних опонентів шляхом вибіркового кримінального переслідування”, – підкреслено в листі до “Інтерполу” та італійського уряду.

У партії Юлії Тимошенко наголошують, що уряди США, провідних європейських країн, а також європейські інституції неодноразово закликали українську владу змінити цю статтю Кримінального кодексу, а також забезпечити звільнення політв’язнів та їх участь у парламентських виборах 2012 року.

З огляду на це керівництво “Батьківщини” просить “Інтерпол” “на підставі ст.ст. 2, 3 та 41 Уставу Міжнародної організації кримінальної поліції “Інтерпол” відмовити правоохоронним органам України в організації розшуку, затримання та екстрадиції до України Авакова Арсена Борисовича як особи, щодо якої здійснюється політичне переслідування”.

З цієї ж причини “Батьківщина” просить італійський уряд також не надавати згоди на екстрадицію Арсена Авакова.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.