Новини технологій. 8 березня. Мабуть, найяскравішою подією виставки CeBIT 2012 в Ганновері можна вважати продемонстрований там компанією Intel прототип 13,3-дюймового ультрабука, оснащеного сенсорним дисплеєм.

Ультрабук Intel з сенсорним екраном

Природно, цей пристрій підтримує MultiTouch, а очевидці стверджують, що працювати з ним так само зручно, як з сучасними смартфонами і планшетами. Однак, у цього ультрабука є звична клавіатура.

Взагалі, представлений пристрій – це повноцінний комп’ютер на базі Intel Ivy Bridge, на якому запросто запускається і працює операційна система Windows 7. Судячи з усього, і орієнтована на сенсорні дисплеї Windows 8 там запуститься, як і більшість конкуруючих операційних.

Поки це тільки референсний дизайн, і ще не зрозуміло, які компанії випускатимуть такі ультрабуки, коли їх варто очікувати в продажу й за якою ціною. Однак, не варто сумніватися, що спадкоємці представленого пристрою досить скоро заповнять полиці магазинів. Можливо, ці ультрабуки конкуруватимуть навіть з новим iPad, і вже точно вони потіснять нинішнє покоління MacBook Air.

За матеріалами ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.