Новини технологій. 26 березня. Розробники популярного iOS-додатку Instagram, що поєднує в собі функції обробки фотографій і Twitter-подібної соціальної мережі, продовжують підігрівати ажіотаж напередодні виходу клієнта для платформи Android.

Instagram з'явиться в HTC, LG, Samsung та інших

На офіційному сайті відкрита сторінка, де пропонується “стати першим в черзі” на отримання програми.

На сторінці охочі можуть ввести свою адресу електронної пошти, щоб дізнатися про готовність Android-додатку в числі перших. Можливо та, хто підписалися отримають доступ до бета-версії програми раніше, ніж вона буде доступна для завантаження в магазині Google Play Store (колишній Android Market).

“Візуальна соцмережа” Instagram, яка вийшла восени 2010 року, до сьогодні доступна лише власникам мобільних пристроїв Apple – iPhone, iPod Touch і iPad.

В минулому році розробники повідомили, що працюють над Android-версією і чекають багатомільйонного припливу нових користувачів. Нещодавно засновник і генеральний директор стартапа Кевін Сістром заявив, що клієнт для “гуглофонів” майже готовий і вже тестується в закритому режимі.

Версію Instagram для iOS з моменту виходу завантажили 27 мільйонів чоловік. Деякі експерти очікують, що з появою версії для більш масової платформи Android число користувачів Instagram за невеликий час, як мінімум, подвоїться.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.