Новини технологій. 2 березня.  Apple в черговий раз доводить, що вона гідне дітище Стіва Джобса. Після схвальних жестів у бік співпраці з автовиробниками та інтеграції своїх систем в автомобільну техніку, яблучники почали наймати на роботу інженерів-конструкторів для … створення нового продукту.

iCar від Apple?!?
iCar від Apple?!?

Автомобільний ринок уже поділений на тих, хто співпрацює з Microsoft, використовуючи їх Windows Embedded Automotive 7 (Ford SYNC, Kia UVO, Toyota Entune) і на тих, хто не працює з ними (GM і Volkswagen Audi Group).

В далекому 2007 році топ-менеджери VW зустрілися зі Стівом Джобсом і обговорили можливу спільну роботу. Більш детальних подробиць переговорів громадськість так і не дізналася. Єдиним публічним вихлопом німців став недавній концепт-кар мінібуса з вбудованим iPad.

Враховуючи те, що Apple випередила Microsoft на ціле десятиліття, неважко повірити, що в надрах таємного бункера будується автомобіль з яблучком на борту. Цю інформацію підтверджують і деякі китайські джерела інформації. Вони повідомили, що Apple активно шукає інженера високого рівня з досвідом роботи в CNC / лиття / штампуванні / деформації пластмас під тиском для очолення нового напряму. Важливо й те, що фахівець повинен бути знайомий з ринком Китаю.

Це далеко не остаточний доказ того, що Apple входить в простір автомотобудування. Зате тепер є не зовсім необгрунтована здогадка, що це можливо. Грунтуючись на багаторічному досвіді спостережень за яблучникам, можна сказати одне – немає нічого неможливого … для Apple

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.