Новини світу. 1 березня. Як відомо, удача – неймовірно мінлива штука, далеко не кожному вдається схопити її за хвіст.

Впертий чоловік отримав свою винагороду

Особливо якщо мова йде про велике везіння. Втім, жителю хорватського міста Дубровник вдалося довести, що навіть в цьому випадку можна досягти успіху, якщо наполегливо працювати.

Чоловік 30 років грав в лотерею і, нарешті, йому пощастило.

Завзятості жителя хорватського Дубровника, ім’я якого журналісти не називають, можна позаздрити: кожного тижня протягом тридцяти років чоловік купував лотерейний квиток. І добре б він просто випробував удачу на міцність, так ні ж – у безжурного оптиміста був конкретний план. Всі ці роки він чекав, коли саме його комбінація виграє, раз по раз закреслюючи в квитку одні й ті ж цифри.

Хто б міг подумати, що старання безжурного гравця будуть винагороджені. Не минуло й півстоліття, як організатори державної “Хорватської лотереї” оголосили, що його комбінація виявилася виграшною. Таким чином, купивши квиток вартістю близько 4 доларів, чоловік зірвав джекпот у розмірі 2,3 мільйонів доларів. Правда, невідомо, скільки грошей щасливчик витратив на лотерейні квитки за всі ці роки.

Західні журналісти одноголосно визнали жителя Дубровника найщасливішою людиною в світі. Гравець зізнався: друзі неодноразово говорили, що його захоплення – марна трата часу і грошей. Але це не зупинило чоловіка, який не втомлювався ставити на комбінацію цифр, що символізують важливі дати в житті його родини.

Свій виграш щасливчик також планує витратити на поліпшення життєвих умов своїх родичів.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.