Новини світу. 29 березня. 18-річний хлопець з Панами виявився єдиним, хто вижив у маленькому рибацькому човні, що 28 днів дрейфував у відкритому океані.

Адріан Васкес - єдиний, хто врятувався

24 лютого Адріан Васкес з двома друзями повертався з риболовлі в Ріо-Ато, де юнак працював в готелі Decameron, коли двигун човна зламався. Полагодити його не вдалося. І рибалки були змушені дрейфувати у відкритому океані.

Перші дні друзі харчувалися рибою, яку вони впіймали і смажили на вогні. Але лід, що охолоджував улов, розтанув, і риба протухла. Тоді їм довелося їсти лише те, що потрапляло в сіті.

Наприкінці другого тижня дрейфу, 10 березня, від зневоднення помер найстарший з хлопців – 24-річний Оропешес Бетанкур. Через три дні його тіло почало розкладатися, і Васкесу довелося викинути його за борт. А 15 березня помер 16-річний Фернандо Осоріо, який отримав сильний сонячний удар. Його труп юний рибалка через три дні також скинув у воду.

Адріана ж, за його власними словами, врятував раптовий дощ, що дозволив напитися і запастися прісною водою. Завдяки цим запасам та сирій рибі, якою він харчувався наступні п’ять днів, він протримався до того моменту, коли його випадково помітили рибалки з Еквадору, що натрапили на невеликий човник за 1000 кілометрів від Галапагоських островів.

Опинившись на борту судна, Васкес відразу попросив телефон, і спершу повідомив своїй матері, що живий, а потім подзвонив менеджеру готелю, щоб пояснити, чому його так довго не було на роботі.

Молодого рибалку доставили в еквадорське місто Гуаякіль, і наступного дня повернули літаком на батьківщину. Від коментарів Васкес відмовився.

Схожий випадок трапився 2009 року, коли п’ять мешканців Папуа-Нової Гвінеї були врятовані після двох місяців поневірянь у Тихому океані на моторному човні.

За матеріалами newsru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.