Новини світу. 19 березня. Студент другого курсу хімфаку Омського державного університету імені Достоєвського У Росії наклав на себе руки прямо в аудиторії вузу.

Ігор Чернов

Дев’ятнадцятирічний Ігор Чернов прийняв смертельну дозу харчового барвника нітриту натрію.

Як розповіла однокурсниця Ігоря, він впав прямо під час лекції. Коли всі кинулися до нього, він вже був без свідомості.

Вона також додала, що до приїзду “швидкої” отрута вже встигла подіяти на життєво важливі органи, і він помер дорогою до лікарні.

Зазначимо, Ігор ґрунтовно підготувався до суїциду. За кілька днів він докладно описав самогубство на своїй сторінці “ВКонтакте”.

Спочатку він оновив аватар, поставивши замість своєї фотографії картинку з надгробком і черепами. Потім, за кілька годин до самогубства, він помістив в соцмережі передсмертну записку.

“Інстинкт самозбереження – один з найсильніших інстинктів людського тіла, і подолати його – це майже подвиг. Коли я буду мертвий, я, як кричав Майстер Понтію Пілату в відомій книзі, буду вільний, вільний!” – написав Чернов.

А останній запис у статусі на його сторінці говорить: “Ігор “Баклофен” Чернов. 07.12.1992-16.03.2012 Суїцид. Отруєння нітритом натрію перорально”.

Що змусило Чернова покінчити з собою, зараз невідомо. Викладачі говорять, що він був відмінним студентом і ніколи не відмовляв у допомозі своїм одногрупникам.

Водночас, одногрупники Ігоря вважають, що його могли довести до самогубства.

Зазначимо також, що на сторінці Ігоря в соцмережі можна знайти відомості про те, що він вживав психоактивні наркотики.

Він докладно описує свої відчуття від вживання баклафену та Сальвії дівінорум, – наркотиків, які можуть викликати загострення латентної психічної патології.

Також із записів на сторінці в сомережі стало відомо, що раніше Ігор вже погрожував стрибнути “вночі з даху будинку”.

Для встановлення причин смерті Ігоря Чернова призначено судово-медичне дослідження.

Джерело КП 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.