Новини України. 29 березня. Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (ХДАВП) уклало контракти на поставку літаків Ан-74 в Казахстан і Туркменістан.

АН-74 полетить в Казахстан і Туркменістан

Про це 28 березня на засіданні колегії Харківської облдержадміністрації (ХОДА) повідомив начальник Головного управління промисловості, транспорту і зв’язку ХОДА Юрій Гуренко.

Зокрема, контракт з Казахстаном був підписаний в березні.

За словами Гуренка, в ХДАВП також є контракти на поставку комплектуючих для літаків Ан-140. Він підкреслив, що гендиректору заводу Анатолію М’ялиці “вдалося стабілізувати фінансову ситуацію на підприємстві, похитнулася при колишньому керівництві”.

Основною продукцією ХДАВП є літаки, розроблені в АНТК ім. O. Антонова. На початку 90-х років XX ст. ХДАВП перейшло на виробництво Ан-74 для потреб комерційної авіації, а починаючи з 1999 р. серійно виготовляє регіональний турбогвинтовий Ан-140.

Казахстанське ТОО “АероКЗ” і ДАК “Антонов” (Київ) в грудні 2011 р. заявили про плани побудувати завод з виробництва регіональних літаків Ан-140-100. Завод планують збудувати у м. Алмати (Казахстан).

За матеріалами Status Quo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.