Новини світу. 14 березня. Хакери зламали сайт парламенту Словенії і розмістили там оголошення, що законодавчі збори країни проведуть засідання з питання призначення на посаду голови генерального штабу армії популярного актора Голлівуду Чака Норріса.

Хакери пожартували

Крім того, хакери розмістили оголошення, що законодавчі збори розглянуть питання про популяризацію музики відомої Словенської співачки Кармен Ставец і про те, щоб зробити відомого журналіста місцевої газети “Щоденник” довічним редактором конкуруючого видання “Діло”.

При цьому комп’ютерні хулігани запропонували на інтернет сторінці словенських закзборів створити парламентську комісію з контролю за “дірками” в системі захисту сайту.

В свою чергу хакери також заявили через сайт парламенту, що Словенія нібито надала політичний притулок екс-прем’єру Хорватії Іво Санадеру, щодо якого порушено кримінальну справу про корупцію.

Згідно з офіційною заявою словенського парламенту, в програмі сайту була помилка, яка дозволила хакерам проникнути на його головну сторінку і змінити її зміст. Із заяви випливає, що це не дозволило кібер-хуліганам отримати доступ до інших сторінок сайту і не порушило доступ користувачів на ресурс.

Ім’я Чака Норріса і його неоднозначне використання вже не перший раз привертає увагу користувачів інтернету. Так, 24 лютого влада Братиславського краю в Словаччині оголосила конкурс на назву нового пішохідного та велосипедного моста, що з’єднує Словаччину та Австрію, і запропонували громадянам взяти участь у виборі його назви. Варіант “Міст Чака Норріса” зараз лідирує з великим відривом – за таку назву в інтернеті вже проголосували 4 тис 673 людини.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.