Новини світу. 8 березня. Хакерська угруповання Anonymous вивела з ладу офіційний сайт Ватикану, повідомляє Agence France-Presse.

Anonymous атакують сайт Ватикану

У відповідному зверненні до представників ватиканського духовенства хакери зазначили, що атака є «відповіддю на абсурдні і анахронічні концепції, які ваша організація, яка існує заради отримання прибутку, поширює по світу».

Представники угруповання також підкреслили, що атака спрямована не проти християнської релігії або віруючих, а проти «корумпованої Римсько-католицької церкви».

AFP нагадує, що в 2011 році Anonymous вже намагалися обрушити сайт Ватикану, однак тоді спроба не увінчалася успіхом.

Варто зазначити, що атака була зроблена через день після затримання правоохоронними органами ряду країн кількох високопоставлених членів хакерського угруповання Lulz Security, що вважається відгалуженням Anonymous. Як повідомлялося, арешти стали можливі завдяки інформації, отриманої владою від одного з хакерів, довгий час працював під прикриттям.

Anonymous є угрупованням, до якої входять хакери з різних країн, при цьому ієрархії і чіткої внутрішньої структури в організації немає. Протягом кількох останніх років угруповання брало на себе відповідальність за ряд великих кібератак на сайти урядових організацій і великих корпорацій, зокрема, ФБР, Білого Дому, Sony, Apple, Visa і Mastercard.

Джерело Комментарии

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.