Новини України. 25 березня. Один із ґвалтівників Оксани Макар Євгеній Краснощок хизувався перед друзями, що обікрав три ювелірних магазини і закликав їх “мочити” негрів, азербайджанців і грузинів.

Євген Краснощок закликав "мочити" чорних

Про це він розказував 6 березня за столиком в одному з миколаївських кафе, пише Gazeta.ua.

“Я сидів зі своєю дівчиною в кафе, коли зайшов Євген. Він охоронцем в сусідньому магазині АТБ працює, інколи заходив в бар, де я працював, так і познайомилися. Він підсів до нашого столика. Коли випив, став розказувати, що колись в Одесі обікрав три ювелірні магазини. А тоді приїхав в Миколаїв на краденому автомобілі БМВ. Через кілька днів його піймали правоохоронці, посадили в КПЗ, але зразу відпустили. Бо не могли довести його вини”, – каже Сергій, бармен кафе “Рибка”, в якому 9 березня познайомилася Оксана Макар зі своїми ґвалтівниками.

Сергій каже, що Євген був скінхедом і всім розказував про свої погляди.

“В нього навіть на сторінці у Facebook були заклики мочити чорних. Він не любив негрів, азейрбайджанців, грузинів. Всіх називав чорними і казав, що їх треба мочити в на вулиці. Він взагалі був хворий на голову. На перший погляд ніби нормальний, але як вип’є, жорстокий ставав”, – додав Сергій.

Нагадаємо, 9 березня, в кафе “Рибка” 18-річна Оксана познайомилася із Присяжнюком, 23-річним Євгенієм Краснощоким та 22-річним Артемом Поганисяном.

Вони пішли до квартири Максима, через дорогу від кафе. Там дівчину зґвалтували і придушили. Непритомну віднесли на будівельний майданчик, неподалік від дому. Кинули в яму зі сміттям та підпалили. Наступного дня чоловік, який прийшов забрати машину зі стоянки, почув стогін. Викликав міліцію. Обгорілу та голу Оксану знайшли в ямі із тліючим сміттям та відвезли до лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.