Новини політики. 31 березня. Україна не сприймає логіку додаткових умов в процесі підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Грищенко: Україна стикається з подвійними стандартами

Про це заявив міністр закордонних справ Костянтин Грищенко в інтерв’ю впливовій іспанській газеті El Pais, повідомляє прес-служба МЗС.

“Якою ми будемо країною, якщо прийматимемо до виконання все, що нам хтось ззовні буде казати. Відтак ми вважаємо Угоду про асоціацію з ЄС достатньо важливою і вигідною для обох сторін, щоб підписати її без додаткових умов”, – сказав Грищенко.

Він також підкреслив, що Україна стикається з подвійними стандартами.

“Попередній прем’єр-міністр Ісландії перебуває зараз під судом за звинуваченням у неефективному керівництві країною в період фінансової кризи, і ніхто в ЄС з цього приводу нічого не заявляє. Юлія Тимошенко засуджена за зловживання службовим становищем при підписанні газових контрактів з Росією, які обходяться Україні в мільярди невиправданих збитків, і в європейських політиків це викликає обурення”, – зазначив міністр.

Грищенко визнав, що українська судова система і кримінально-процесуальне законодавство значною мірою не відповідають високим європейським стандартам і нині переживають процес реформування, але в будь-якому випадку діючі закони і рішення судів потрібно поважати і виконувати.

При цьому Глава МЗС зауважив, що Тимошенко має право позиватися до Європейського Суду з прав людини, рішення якого Україна визнає відповідно до своїх міжнародних зобов’язань.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.