Новини спорту. 7 березня. Головний тренер «Мілана» Массіміліано Алегрі після поразки від «Арсеналу» (0:3) в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів поділився своїми враженнями.

Алегрі: у нас було завдання вийти до чвертьфіналу, і ми його виконали

“Ми повинні проаналізувати цю поразку. Зважаючи на травми нам довелося грати з трьома нападниками, хоч я і розумів, що від цього може постраждати наша оборона.

У другому таймі ми створили кілька хороших гольових моментів. Прикро, що програли, але головне – пройшли далі. Ми увійшли до вісімки кращих команд Європи. Коли ряд гравців відновиться від травм, будемо сподіватися, заграємо краще. Не скажу, що ми чогось боялися, оскільки в першому матчі домоглися комфортної перемоги. У перерві я попросив хлопців думати, що рахунок, як і раніше 0:0. Адже ми вже не могли змінити те, що відбулося в першому таймі.

Я знав, що сьогодні буде непросто, оскільки «Арсенал» – це не та команда, яку ми бачили на «Сан-Сіро». Унаслідок великої кількості вибулих у мене не було великого вибору зі складом. Цей матч був важливий в контексті всієї решти сезону. Виліт з турніру вдарив би по нас дуже боляче. У нас було завдання вийти до чвертьфіналу, і ми його виконали.

Сьогодні налаштувалися на гру не кращим чином, були занадто податливими, не могли потримати м’яч. Треба було з самого початку грати так, як у другому таймі, коли мої гравці активно йшли вперед. Нас не порадували рахунок і гра в першому таймі, але в результаті ми все ж пройшли в наступний раунд. Ціна цього особисто для мене – пережитий стрес і втрачені кілограми”, – сказав Алегрі.