Новини шоу-бізу. 15 березня. Відео. Співачка показала офіційне відео на пісню Be my guest. Part 1.

Гайтана представила кліп на пісню для "Євробачення"

Представник від України на “Євробаченні-2012” співачка Гайтана виклала в інтернет офіційне відео на пісню Be my guest. Part 1.

Be my guest – це пісня про велике щастя, це світле запрошення до дружби”, – вважає співачка.

Історія створення цієї композиції, за її словами, досить незвичайна.

“Наприкінці року я познайомилася з талановитими хлопцями Kiwi-project. Вони написали мені листа, що у них є ідея прекрасної пісні і, на їх погляд, тільки я повинна написати слова і мелодію на їх музику. Коли я почула мотив композиції, то відразу ж почала танцювати, буквально з першої секунди. В одну мить з’явилися думки про якусь вселенську радість і в душі зазвучали слова – Be my guest. Ось так з’явилася пісня, а разом з нею і бажання представляти Україну на “Євробачення-2012”, – розповіла Гайтана.

Вона впевнена, що Презентація першої частини офіційного відео до “Євробачення” викличе у шанувальників її творчості “світлі і позитивні емоції”.

“Я мрію про те, щоб весь світ став однією великою родиною і всі люди стали бажаними гостями друг у друга. Своєю піснею і кліпом я роблю впевнені кроки до втілення цієї мрії. Ніхто в цьому світі не самотній, ми є один у одного”, – каже Гайтана.

Найближчим часом Гайтана порадує своїх шанувальників, випустивши другу частину офіційного відео на пісню Be my guest.

ВІДЕО

За матеріалами kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.