Новини світу. 26 березня. Федерація батьків французьких учнів FCPE виступила з пропозицією скасувати на два тижні в школах країни домашню роботу.

Дівчинка в бібілотеці
У молодших класах французьких шкіл заборонено давати дітям домашні завдання

На думку батьків, виконання домашніх завдань забирає в дітей дуже багато сил, слабо сприяє успішності, викликає конфлікти в сім’ях і підсилює різницю в рівні підготовки дітей.

Голова FCPE Жан-Жак Азан пояснив ініціативу так: “Якщо дитина не зробила завдання в школі, то я не бачу причини, з якої він зуміє його зробити вдома. Взагалі, домашніми завданнями вчителі передають частину своєї роботи на безкоштовний аутсорсинг батькам”.

Організація французьких учителів Icem підтримала пропозицію батьків, пояснивши, що дорослі не завжди можуть робити завдання разом зі своїми дітьми, що позначається на загальному рівні знань школярів.

У молодших класах французьких шкіл заборонено давати дітям домашні завдання. Учні середніх і старших класів, як правило, витрачають на навчання вдома від півгодини до години в день. На вихідних цей час зазвичай збільшується.

На початку березня 2012 влада Великобританії скасувала систему нормативів, що регламентує, скільки часу діти мали присвячувати домашній роботі. Це сталося за численними скаргами батьків, обурених величезними обсягами завдань.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.