Новини технологій. 26 березня. Співробітники Facebook розмістили на даху своєї нової штаб-квартири за адресою 1 Hacker Way в місті Менло-Парк (штат Каліфорнія), величезний QR-код площею близько 12 квадратних метрів.

QR-код веде на сайт fbco.de

Штрихкод настільки великий, що його видно з супутників.

QR-код веде на сайт fbco.de, де компанія може розміщувати головоломки, жарти та інший розважальний контент. Коли відмітку проіндексують картографічні онлайн-сервіси, на неї можна буде подивитися, наприклад, через Google Maps.

Автор ініціативи – один зі співробітників Facebook Марк Пайк. Він по-своєму відреагував на заклик Марка Цукерберга відзначити переїзд у новий офіс. Глава соцмережі пропонував прикрасити штаб-квартиру, наприклад, розфарбувавши стіни з балончика або розвісивши плакати.

Матричні QR-коди (скорочення від Quick Response) були розроблені японською компанією Denso Wave в 1994 році. Такі позначки являють собою візерунок з чорних квадратів на білому тлі. Для того щоб прочитати QR-код, потрібно піднести до нього смартфон з встановленою програмою-сканером.

“Розумні” штрих-коди часто використовуються в маркетингових цілях. Як правило, в них “зашите” посилання на сайт, за якою можна отримати більш детальну інформацію про продукт.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.