Новини України. 21 березня. Захист екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко отримав докази від незалежних експертів, які доводять її невинуватість у так званій “газовій справі”.

Власенко: підпису Тимошенко під директивами не було

Про це сьогодні на прес-конференції заявив адвокат Сергій Власенко.

За його словами, центр судових експертиз “Альтернатива” на прохання захисту зробив аналіз єдиного доказу, яким оперував суддя Кірєєв при винесенні вироку 11 жовтня 2011 р.

“Це нібито підпис Тимошенко на газових директивах. Більше жодного доказу немає, більше жодного документу, який би підтверджував вину Тимошенко у нібито особистому підписанні газових директив, не існує”, – цитує Власенка прес-служба БЮТ.

“Директор цієї установи Олександр Круть, який має стаж експертної роботи з 1980 року, встановив, що підпис у правій верхній частині не є рукописним підписом, а являє собою факсиміле”, – повідомив він.

“Насправді усе, в чому звинувачується Юлія Тимошенко, а саме у тому, що вона нібито щось підписала – це все спростовується висновками незалежних експертів”, – зазначив захисник екс-прем’єра.

Сергій Власенко також повідомив, що на 15 травня призначений судовий розгляд касаційної скарги Юлії Тимошенко.

“Вищий спеціалізований суд з такими доказами немає іншої можливості, ніж скасувати усі ці ганебні вироки, всі ганебні рішення Апеляційного суду Києва і встановити, що закон Тимошенко не порушувала”, – резюмував Власенко.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.