Новини України. 23 березня. Стрес-тести поки не виявили нових загроз для АЕС України.

Переоцінка не виявила нових загроз для українських блоків

Про це заявив у четвер в Брюсселі директор Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу Міненерговугілля Микита Константинов.

“Що стосується переоцінки рівня безпеки українських АЕС, ця переоцінка не виявила нових загроз для українських блоків, – сказав він.

Константинов зазначив, що Україна разом з іншими країнами, які беруть участь у реалізації програми стрес-тестів, завершила підготовку національного звіту, і зараз в Україні працюють незалежні експерти, які повинні перевірити результати національного звіту.

Нагадаємо, Україна і Швейцарія приєдналися до європейської програми стрес-тестів для АЕС, розпочатої після аварії на японській АЕС “Фукусіма-1”.

Оцінка проводиться в три етапи, на першому етапі свої доповіді представили компанії-виробники електроенергії на АЕС, на другому – були підготовлені доповіді національних регуляторів у сфері ядерної безпеки, на третьому – проходить незалежна перевірка національних доповідей експертами Європейської групи регуляторів ядерної безпеки та Єврокомісії.

За матеріалами kp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.